Wycieczki firmowe do Norwegii

Wyjazdy dla firm do Norwegii

Wyjazdy motywacyjne, wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, incentive travel, wyjazdy grupowe dla firm do Norwegii (Oslo, Bergen, Nordkapp, Lofoty).

Norwegia leży w Europie Północnej i zajmuje zachodnią i północną część Półwyspu Skandynawskiego oraz liczne wyspy przybrzeżne. Do Norwegii należą wyspy arktyczne: Svalbard – Spitsbergen, Jan Mayen, Wyspa Niedźwiedzia, Wyspa Nadziei, Ziemia Króla Karola, Kvitoya oraz Wyspa Bouveta w południowej części Oceanu Atlantyckiego.

Norwegia_wyjazdy_dla-firm
Powierzchnia kraju wynosi 323,9 tys. km. Norwegia jest najrzadziej po Islandii zaludnionym krajem Europy. Głównym miastem i stolicą kraju jest Oslo. Inne ważne ośrodki miejskie to: Bergen, Trondheim, Stavanger, Baerum i Kristiansand. Norwegia jest przede wszystkim kojarzona z fiordami i dziką, nieskażoną przez człowieka przyrodą.
map_of_norway

Atrakcje podczas wycieczki firmowej do Norwegii
- zobaczymy skocznię Holmenkollen
- obejrzymy Saltstraumen najsilniejszy wir wodny świata
- deep sea rafting
- popłyniemy na Lofoty
- zjemy obiad w klimacie Wikingów
- mozliwość zobaczenia "Aurora Borealis" (Zorzy Polarnej)
- rejs wycieczkowy "Hurtigruten"
- jazda skuterami śnieżnymi
- zobaczymy fiordy i lodowce
- pojedziemy do wioski olimpijskiej w Lillehammer
- prze­jazd fascynującą "Drogą Trolli
- udamy się na Nordkapp
- zobaczymy zimę na Spitsbergenie
- prześpimy się hotelach lodowych w Norwegii

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.