Wycieczki firmowe do Malezji

Wycieczki firmowe do Malezji

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy motywacyjne dla największych firm działających na polskim rynku. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Malezji, do Kuala Lumpur i Borneo.

Malezja_wyjazdy_incentive
Wyjazdy motywacyjne, wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy grupowe dla firm do Malezji (Borneo, Kuala Lumpur).

Powierzchnia Malezji wynosi 329 749 km kw. Stolicą jest Kuala Lumpur. Widoczna w Malezji mieszanka wpływów kulturowych jest wynikiem wielowiekowej imigracji i ożywionego handlu z innymi częściami świata, a w szczególności z krajami arabskimi, Chinami oraz Indiami. Ludność Malezji liczy sobie ponad 27 mln osób.

W okresie między listopadem a marcem, czyli poza sezonem, pobyt na wschodnim wybrzeżu mogą uprzykrzyć fale monsunowe, które uniemożliwiają uprawianie sportów wodnych oraz wypoczynek na plaży. Jest to również czas, kiedy większość kurortów zlokalizowanych na wyspach zawiesza działalność. Na zachodnim wybrzeżu pora deszczowa trwa od kwietnia do maja i od października do końca listopada.
Temperatura nie wykazuje większych wahań przez cały rok i średnio wynosi od 19°C do 32°C. W kurortach położonych w górach jest nieco chłodniej i temperatura kształtuje się na poziomie ok. 19°C w dzień oraz 10°C w nocy.

W Malezji można wyróżnić dwa główne szczyty sezonu turystycznego: zima i lato. W obydwu przypadkach natężenie ruchu turystów jest podobne, niemniej w miesiącach letnich występują większe wahania ich liczby.
Zimą szczyt sezonu przypada na okres od początku grudnia do końca stycznia i obejmuje Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz Chiński Nowy Rok.
Letni szczyt sezonu przypada na okres od czerwca do sierpnia, lecz może trwać nawet do połowy września. W tym czasie hotele przepełnione są turystami z Bliskiego Wschodu, jako że w wielu krajach regionu jest to czas wakacji. Z końcem września powraca spokój, którego nic nie zakłóca aż do grudnia.

Malezja, w odróżnieniu od położonej na północy Tajlandii i kosmopolitycznego Singapuru na południu, jest dla wielu ludzi Zachodu krajem dość tajemniczym. W rezultacie większość osób podróżujących do Południowo-Wschodniej Azji omija ją, wybierając bardziej uczęszczane szlaki. Bez wątpienia sporo na tym tracą. Ci odważni, którzy zdecydują się odwiedzić Malezję, przemierzają ulice przesiąknięte mieszanką wielu kultur, odziedziczoną po czasach kolonialnych, wędrują przez tajemnicze lasy deszczowe i jaskinie, a zdarza się, że są jedynymi turystami na szlaku. Potem odpoczywają w cieniu palm na zacisznych białych plażach, które łagodnie rozpływają się w niesamowitym błękicie oceanu.

Organizacja firmowych wyjazdów integracyjnych zaczyna się zawsze od określenia profilu grupy i konkretnych potrzeb klienta. Program takiego wyjazdu musi być bowiem przygotowany z ogromną dbałością o każdy detal.

map_of_malaysia

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel do Malezji. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcje podczas wyjazdu incentive travel do Malezji
- zwiedzimy plantację pieprzu
- obejrzymy zawody Formuły 1
- zwiedzimy gorące źródła w Kota Kinabalu
- rafting na Borneo
- kurs golfa
- jeep safari