Wycieczki firmowe do Kostaryki.

Wyjazdy dla firm do Kostaryki

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy motywacyjne dla największych firm działających na polskim rynku. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Kostaryki.

Wyjazdy integracyjne mają za zadanie na tyle zacieśnić relacje między uczestnikami wyjazdu, aby po powrocie do pracy potrafili sprawnie rozwiązywać powierzone im działania. Właśnie dlatego w fazie przygotowania wyjazdu integracyjnego warto zwrócić uwagę nie tylko na atrakcyjne miejsce, ale przede wszystkim na zajęcia, jaki towarzyszą uczestnikom.

map_of_costa-rica

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Kostaryki.
W programie wyjazdu incentive do Kostaryki nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- przejdziemy po Wiszących Mostach
- zwiedzimy największą na świecie plantację ananasów
- popłyniemy łodzią po spokojenj rzece Penas Blancas lub weżmiemy udział w ekstremalnym raftingu
- weżmiemy kąpiel w basenach termalnych Titoku
- zobaczymy wulkan Arenal
- podróż łodzią po wodach parku narodowego Tortuguero, gdzie można m.in. zobaczyć kajmany, tukany, papugi, małpy kapucyki oraz żółwie, które właśnie tu składają jaja
- wizyta w Rezerwacie Lasów Chmurowych
- odkrywając niesamowite farmy, lasy i rzeki pojeździmy quadami
- będziemy nurkować i odkrywać różnorodność morskich stworzeń
- będziemy żeglować po Pacyfiku katamaranem
- weźmiemy kilka lekcji surfowania