Wycieczki firmowe do Indii

Wyjazdy firmowe do Indii

India jest państwem związkowym w południowej Azji. Zajmuje powierzchnię 3287,6 tys. km kwadratowych. Składa się z 22 stanów i 9 terytoriów związkowych. Większą część tego rozległego kraju stanowi Półwysep Indyjski zajęty przez wyżynę Dekan obrzeżoną pasmami gór. Wzdłuż wybrzeży ciągną się wąskie niziny nadbrzeżne. Na północ od Dekanu leży Nizina Hindustańska obejmująca dorzecze Gangesu i Brahmaputry. Na północy, w granicach Indii znajduje się część wysokich łańcuchów Himalajów i gór Karakorum. Prawie cały obszar Indii leży w strefie klimatu zwrotnikowego o odmianie monsunowej.

Liczba ludności Indii przekroczyła 1 miliard i pod względem zaludnienia kraj zajmuje drugie miejsce w świecie po Chinach. W Indii mieszka kilka różnych narodowości. Najliczniejsi są Hindusi. Przeważającą religią Indii jest hinduizm, z którym wiąże się podział na kasty, tj. zamknięte grupy społeczne przestrzegające swej odrębności.

India leży w regionie znanym jako Indie. Wielkość regionu, jego zróżnicowanie i odrębna cywilizacja powoduje, że jest nazywany subkontynentem indyjskim. Indie znane z wysokiej cywilizacji już w III tysiącleciu p.n.e. od połowy XIX wieku były najważniejszą posiadłością Wielkiej Brytanii. Po odzyskaniu niepodległości w 1947 roku w regionie tym powstaje kilka państw, wśród których największym jest India. Stolicą państwa jest Nowe Delhi. Do największych miast należą: Bombaj, Delhi, Kalkuta, Madras, Hajdarabat.
Będąc w Indiach należy zobaczyć m.in. Delhi, Agrę,Jodhpur, Kalkutę, Tybet.

map_of_india

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcje podczas wyjazdu do Indii
- zobaczymy jeden z ośmiu cudów świata -Tadż Mahal
- udamy się do fortecy Amber na grzbiecie królewskich słoni
- żwiedzimy świątynię Mata, zamieszkiwaną przez tysiące szczurów
- pojeździmy bryczkami po wąskich uliczkach Bikaner
- pojedziemy na wielbładach na pustynne safari
- weżmiemy udział w wieczorze indyjskim
- będizemy jeździć rikszami po Delhi
- zakupimy słynne dywany z kaszmiru