Wycieczki firmowe do Gruzji

Wyjazdy dla firm do Gruzji

Organizujemy wycieczki firmowe (wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Gruzji.
Proponujemy wycieczki szlakiem"win gruzińskich", off road, zwiedzanie Tibilisi, Batumi i innych miast. Atrakcyjność wyjazdu motywacyjnego zależy nie tylko od miejsca, ale przede wszystkim od programu imprezy i towarzyszących jej atrakcji. Uczestnicy nie tylko powinni w trakcie wyjazdu zregenerować siły do dalszej pracy, ale także wrócić z niepowtarzalnymi wspomnieniami.
Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Gruzja to państwo położone w zachodniej części Azji na Zakaukaziu, nad Morzem Czarnym. Zajmuje 69,7 tys. km2 powierzchni. Stolicą kraju jest Tbilisi.

Jest krajem górzystym. Na północy Wielki Kaukaz tworzy trudną do przebycia barierę górską. Najwyższym szczytem jest góra Szchara (5068 m.n.p.m.). Mały Kaukaz jest niższy i wznosi się maksymalnie do 3322 m n.p.m. Wielki Kaukaz i Mały Kaukaz rozdziela równoleżnikowy pas obniżeń śródgórskich. Część zachodnią obniżenia zajmuje Nizina Kolchidzka, część wschodnią zajmują kotliny położone nad rzeką Kurą.

Klimat Gruzji jest podzwrotnikowy, mocno zróżnicowany ze względu na urozmaiconą rzeźbę terenu.
Główne rzeki to Kura uchodząca do Morza Kaspijskiego oraz Riani, Inguri i Kodori uchodzące do Morza Czarnego.
Gruzja_wycieczki_firmowe
Gruzja jest krajem bardzo atrakcyjnym turystycznie, posiada urozmaicony krajobraz wysokogórski, źródła wód mineralnych, ciepłe wybrzeże morskie i cenne zabytki kultury. Na wybrzeżu rozwinęły się kąpieliska: Gagra, Picumda i Kobuleti, w górach uzdrowiska: Borżomi, Szowi, i ośrodki sportów zimowych. Ciekawe zabytki kultury skupia Mccheta, dawna stolica Gruzji.

Gruzja ma dobrze rozwinięty transport drogowy, kolejowy i morski. Główne porty morskie to Batumi, Poti i Suchumi. W Tbilisi znajduje się lotnisko międzynarodowe.
Szczyt sezonu turystycznego przypada na maj, czerwiec i wrzesień.
map_of_georgia

Mega Travel jest kilkanaście lat na rynku turystycznym a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami i zapytaj o organizację wyjazdu do Gruzji dla swojej firmy.