Wycieczki firmowe do Chin

Wycieczki dla firm do Chin

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) i podróże służbowe do Chin, Pekinu, Szanghaju i innych miast. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku wyjazdów firmowych a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami i zapytaj o organizację wyjazdu firmowego dla swojej firmy.

Chiny zajmują powierzchnię 9 597 tys. km kwadratowych. Są trzecim pod względem obszaru państwem na świecie, wyprzedza je bowiem tylko Rosja i Kanada. Państwo chińskie składa się z 22 prowincji, 5 regionów autonomicznych i 3 miast wydzielonych. Stolicą kraju jest Pekin, a największym miastem jest Szanghaj. Większość terytorium Chin leży w strefie klimatu umiarkowanego i podzwrotnikowego.

Chiny są najludniejszym krajem świata. Są jednym z najstarszych państw świata, sięgając historią III tysiąclecia p.n.e. Kolebką cywilizacji i kultury chińskiej były prowincje wschodnie położone głównie na Nizinie Chińskiej. Tu znajdują się najważniejsze miejsca kultu religijnego konfucjanizmu, taoizmu, a także innych wyznań.
Chiny_wyjazdy_dla_firm
Biorąc pod uwagę zróżnicowanie fizjograficzne i kulturowe rozległego obszaru Chin można wyróżnić regiony turystyczne: Chiny Wschodnie, Chiny Centralne, Chiny Północno-Wschodnie, Chiny Południowo-Wschodnie, Mongolię Wewnętrzną, Wyżynę Tybetańską, Góry i Wyżynę Xinjiangu, Tajwan, Makao, Hongkong.
Do Chin najlepiej wybierać się wiosną lub jesienią, kiedy temperatury są umiarkowane.

map_of_china

Atrakcje podczas wycieczki firmowej do Chin
- zwiedzimy Zakazane Miasto
- obejrzymy obiekty olimpijskie
- skosztujemy kaczki po pekińsku
- zobaczymy Wielki Mur
- weźmiemy udział w treningu kung fu w klasztorze Shaolin
- będziemy pływać Jangcy
- będziemy podziwiać Szanghaj z Wieży Telewizyjnej
- odwiedzimy Makao i Hongkong
- zobaczymy Wielką Tamę Trzech Przełomów
- obejrzymy Wielką Armię Terakotową