Wycieczki firmowe do Anglii, Szkocji i Walii

Wycieczki firmowe do Wielkiej Brytanii

Wyjazdy incentive travel do Anglii, Szkocji i Walii cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów. Wśród propozycji wycieczek integracyjnych i incentive travel znajdziecie Państwo m.in. Londyn, Manchester, Edynburg, Glasgow. Proponujemy nie tylko wyjazdy firmowe, ale także pełną obsługę podróży ślużbowych do Anglii i Szkocji. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.
Wielka_Brytania_wyjazdy_dla_firm.png
Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej obejmuje wyspę Wielką Brytanię, północno-wschodnią część wyspy Irlandii (Ulster) i liczne mniejsze wyspy: Szetlandy, Orkady, Hebrydy, Wight i in., a ponadto Wyspy Normandzkie i wyspę Man, które mają odrębny status oraz posiadłości zamorskie: Gibraltar, Terytorium Oceanu Indyjskiego, Święta Helena, Anguilla, Bermudy. Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Kajmany, Montserrat, Turks i Caicos, Falklandy, Pitcairn. Łączna powierzchnia tego wyspiarskiego kraju wynosi 244,1 tys. km kwadratowych.
Wielka Brytania dzieli się na 4 krainy historyczne: Anglia, Walia, Szkocja i Irlandia Północna. Stolicą kraju jest Londyn. Większe miasta to: Birmingham, Manchester, Leeds, Glasgow, Liverpool. Językiem urzędowym jest angielski. W Walii, Szkocji i Irlandii Północnej zachowały się pozostałości języka celtyckiego.

Wyspy Brytyjskie leżą na szelfie europejskim. Od Europy oddziela je Kanał La Manche – 34 km cieśnina Kaletańska. W maju 1994 roku oddany został do użytku podmorski tunel, który połączył Wielką Brytanię z Francją.

great-britain-map-1

Atrakcje podczas wyjazdu do Wielkiej Brytanii
- zwiedzimy zamki Szkocji
- obejrzymy zawody Grand Prix Formuły 1
- zobaczymy mecze Manchester United, Arsenal Londyn, Chelsea, Liverpoolu
- zwiedzimy stadion Wembley
- wybierzemy się na koncert Eltona Johna, U2
- obejrzymy Szkocję szlakiem whisky
- zobaczymy miasto Beatlesów
- pojeździmy bolidami F1, F3, Ferrari na torze samochodowym
- spędzimy dzień na wyścigach konnych
- zjemy kolację w scenerii dworu Henryka VIII
- zagramy w golfa w St.Andrews
- poszukamy potwora w Loch Ness
- off road Land Roverami
- przy kolacji posłuchamy celtyckiej muzyki
- poszukamy skarbu w stylu Kodu Leonarda da Vinci

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.