Wycieczki dla firm do Włoch

Wyjazdy firmowe do Rzymu, Mediolanu, Wenecji, na Sycylię i Sardynię

Wyjazdy integracyjne do Włoch cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Wśród propozycji wycieczek integracyjnych i incentive travel znajdziecie Państwo m.in. wyjazdy do Rzymu, Mediolanu, Wenecji, Turynu, Toskanii i na Sycylię i Sardynię. Proponujemy nie tylko wyjazdy firmowe, ale także pełną obsługę podróży służbowych do Włoch. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.

Włochy mają powierzchnię 301,3 tys. km kwadratowych. Obszar Włoch składa się z trzech jednostek geograficznych: Półwyspu Apenińskiego, jego kontynentalnej nasady, południowej części Alp i wysp: Sycylii, Sardyni, Elby i in. Północna granica przebiega Alpami, które nie izolują Włoch od państw zachodniej i środkowej Europy, ponieważ góry te mają liczne dostępne przełęcze, ułatwiające połączenie komunikacyjne. Wybrzeża Włoch należą do czterech mórz: Liguryjskiego, Tyrreńskiego, Jońskiego i Adriatyckiego. Klimat Włoch jest podzwrotnikowy śródziemnomorski, w Alpach górski. Regiony turystyczne: Alpy, Nizina Padańska, Półwysep Apeniński, Sycylia, Sardynia.

Wlochy_wyjazdy_dla_firm

Włochy to kraj pełen słońca i piękna, zamieszkiwany przez pogodnych i życzliwych ludzi.Do Italii przybywają nie tylko spragnieni słonecznej pogody i ciepłego morza turyści, ale także miłośnicy pięknych pejzaży i oczywiście wszyscy ci, którzy chcą lepiej poznać europejską kulturę. Będą we Włoszech nalezy zobaczyć Toskanię z Florencją, Pisą, Sieną, Wenecję, Padwę, Alpy, Turyn, Mediolan, Jezioro Como, Neapol, Pompeje, Sycylię z Etną, Syrakuzami, Palermo, Sardynię z Cagliari i oczywiście Rzym.

map_of_italy

Atrakcje podczas wyjazdu integracyjnego do Włoch

- wybierzemy się na poszukiwanie truffli
- zwiedzimy włoskie winnice
- zwiedzimy Rzym na Vespie
- obejrzymy operę w La Scali
- będziemy degustować włoskie wino, szynkę i ser w Toskanii
- zwiedzimy Rzym, Florencję
- pojeździmy Ferrari i Lamborghini
- obejrzymy pokazy mody w Mediolanie i udamy się na zakupy do sklepów słynnych projektantów mody
- będziemy uczyć się gotować pod okiem włoskich kucharzy
- pojeździmy na nartach w Dolomitach
- zwiedzanie toru wyścigowego Imola oraz Gallerii Ferrari
-zobaczymy Muzeum Maserati w Modenie
- Muzeum Lamborghini pod Bolonią
- Muzeum Ducati w Bolonii

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.