Wycieczki dla firm na Ukrainę

Wyjazdy firmowe na Ukrainę

Wyjazdy motywacyjne, wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, incentive travel, wyjazdy grupowe dla firm na Ukrainę (Kijów, Czarnobyl, Lwów, Podole).

Ukraina to drugi po Rosji pod względem wielkości powierzchni kraj Europy. Zajmuje 603,7 tys. km kwadratowych. Sąsiaduje z Polską, Słowacją, Węgrami, Rumunią, Mołdawią, Rosją i Białorusią. Od południa oblewają ją wody Morza Czarnego i Morza Azowskiego.Głównymi miastami kraju są: Kijów (stolica), Charków, Dniepropietrowsk, Donieck, Odessa, Zaporoże i Lwów.

Ukraina_wyjazdy_dla_firm

Ważnymi regionami turystycznym i uzdrowiskowymi Ukrainy są: wybrzeże Morza Czarnego ( Odessa, Bakczysaraj, Jałta, Ałusza, Eupatoria); Karpaty (Burkut, Truskawiec, Worochta, Kosów, Tatarów, Sławsko). Głównymi ośrodkami turystyki krajoznawczej są: Lwów, Poczajów, Krzemieniec, Tarnopol, Kamieniec Podolski, Askania Nowa w części zachodniej Ukrainy oraz Kijów, Charków i Czernihów w części wschodniej.
Wyjątkowym miejscem jest Lwów – z Rynkiem, dziesiątkami kościołów, cerkwi i kamienic. Można spędzić kilka wakacji z rzędu, zwiedzając zamki i zameczki zachodniej Ukrainy (Łuck, Kamieniec Podolski, Zbaraż).
Organizujemy także spływy rzekami Ukrainy. Rafting przez progi Czeremoszu, w kanionie Dniestra, Bohiem w stepach Ukrainy, na Sluczy w tajemniczym Polesiu oraz na innych rzekach (Zbrucz, Seret, Przypiec, Stryj, Oril i in.)

map_of_ukraine

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.