Wycieczki dla firm do Rumuniii

Wyjazdy firmowe do Rumunii

Rumunia leży w południowo-wschodniej Europie, nad Morzem Czarnym, w Karpatach, na Nizinie Węgierskiej. Graniczy z Ukrainą, Mołdawią, Węgrami, Serbią i Czarnogórą i Bułgarią. Stolicą Rumunii jest Bukareszt.
Dotychczas niezbyt popularna wśród turystów, powoli zyskuje znaczenie jako niebanalny zakątek, pełen malowniczych krajobrazów, tradycyjnych zwyczajów, historycznych budowli i słonecznych plaż. Opinia wszystkich, którzy odwiedzili góry Rumunii, jest jednoznaczna – to jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie człowiek czuje się naprawdę swobodnie, gdzie szlaki nie przypominają ulic zatłoczonych miast, gdzie wciąż spotyka się dzikie zwierzęta, wielkie stada owiec i koni.
Rumunia_wyjazdy_dla_firm
Miejsc, które należy zobaczyć w Rumunii, jest bez liku. Najbardziej interesujące to Transylwania i Bukowina, ale Dobrudża z deltą Dunaju również stanowi nie lada atrakcję. Będąc w Rumunii należy koniecznie odwiedzić leżącą w sercu Siedmiogrodu Sigiszoarę. W Sigiszoarze zachował się dom w którym, jak twierdzą mieszkańcy choć nie jest to pewne, urodził się słynny Vlad Palownik powszechniej znany jako Drakula.
map_of_romania

Atrakcje podczas wycieczek firmowych do Rumunii

- zobaczymy miejsce urodzin Draculi
- zwiedzimy Bukareszt
- zjemy kolację w regionalnej karczmie
- degustacja wina w winiarni
- zobaczymy Sighisoara oraz zamki Peles i Bran
- rafting
- offroad
- zobaczymy pokaz jazdy konnej
- zwiedzimy Rumunię z siodła konia

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.