Wycieczki dla firm do Portugalii.

Wycieczki firmowe do Portugalii.

Wyjazdy incentive travel, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy grupowe dla firm do Portugalii (Lizbona, Porto, Fatima, Sintra, Algarve, Albufeira, Azory, Madera).

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy dla firm, które stale poszukują nowych narzędzi motywacyjnych, a jednocześnie poszukują nowych wrażeń i niezapomnianych doświadczeń.

Jesteśmy organizatorem imprez integracyjnych z wieloletnim doświadczeniem. Wyjazdy incentive travel do Portugalii cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów. Wśród propozycji wycieczek integracyjnych i incentive travel znajdziecie Państwo m.in. Lizbonę, Porto, Obidos, Cascais, Sintra, Fatima, Batalha a także Maderę i Azory. Proponujemy nie tylko wyjazdy firmowe, ale także pełną obsługę podróży służbowych do Portugalii. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.

Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Portugalii. Polecamy wyjazdy dla firm na weekend w Lizbonie.

Portugalia_wyjazdy_dla_firm

Portugalia położona jest w południowo-zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego. Kształt państwa zbliżony jest do prostokąta, którego długość wzdłuż wybrzeża Atlantyku wynosi 560 km, a szerokość 180 km. Do Portugalii należą wyspy Azory i wyspa Madera leżące na Oceanie Atlantyckim.
Największym miastem jest Lizbona – stolica państwa. Drugim po stolicy miastem jest Porto. Z innych miast można wymienić Coimbrę (pierwszą stolicę Portugalii), Bragę oraz Estriol, Sesimbrę (kąpieliska nadmorskie) i Fatimę ( z sanktuarium maryjnym). Na Maderze największym miastem jest Funchal, a na Azorach Ponta Delgada.

Portugalia należy do najpiękniejszych krajów Europy, a miejsc wartych poznania jest w tym kraju całe mnóstwo. Wielkie wrażenie robi wybrzeże atlantyckie – zwłaszcza skaliste okolice najbardziej na zachód wysuniętego Cabo da Roca. Piękna jest dolina rzeki Douro, podobnie jak doskonałe jest pochodzące stąd wino porto.

map_of_portugal

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Portugalii.

W programie wyjazdu incentive do Portugalii nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- posłuchamy fado przy kolacji
- popływamy kajakami
- pojedziemy jeepami do Sintry
- zagramy w golfa
- zwiedzimy Lizbonę, Porto, Coimbra, Braga, Evora, Obidos,
- udamy się do Fatimy
- odpoczniemy na plaży w Algarve i Albufeira
- poznamy Maderę i Azory
- będziemy degustować porto i wina maderskie
- zobaczymy hodowlę pstrągów
- pobyty w ekskluzywnym SPA

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Zorganizujemy wyjazd dla kontrahenta. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.