Wycieczki dla firm do Czech

Wycieczki firmowe do Czech i Pragi

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy motywacyjne dla największych firm działających na polskim rynku. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji tanich wycieczek firmowych do pragi i Czech.

Czechy są małym krajem śródlądowym, o powierzchni 78,8 tys. km kwadratowych. Posiadają dogodne połączenia rzeczne z Morzem Bałtyckim poprzez Odrę i Morzem Północnym poprzez Łabę.
Ciekawsze miejscowości Czech to m.in. Praga, Kutná Hora, Tábor, České Budějovice, Českż Krumlov, Prachatice, Pilzno, Mariánské Lázně. Na Morwach warto zobaczyć Brno, w którego okolicach znajduje się Kroměříz i zamek Pernstejn. Na Morawach koniecznie trzeba zwiedzić także: Znojmo, Mikulov, Ołomuniec, Slavonice i Telč. Wycieczki do Czech cieszą sie dużym zainteresowaniem naszych klientów.
W krainie Szwejka lepiej jednak poszukać zacnego browaru i to nie będzie trudne - to tu się robi jedne z najlepszych piw na świecie.

Czechy_wycieczki_dla_firm
Wyjazdy motywacyjne, wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy grupowe dla firm do Czech, Pragi, Karlovych Varów, Krumlova.

map_of_czech-republic
Podczas wycieczki firmowej zobaczymy
- uroczy wieczór z muzyką w czeskiej piwiarni
- rejs po Wełtawie
- zwiedzanie czeskich zamków
- gorące SPA w Karlowych Warach
- słynne browary w Pilznie

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.