Szkocja w pigułce

Wyjazd firmowy do Szkocji

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Golf_w_Szkocji_2
1 dzień
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Szkocji. Przylot na lotnisko w Prestwick
Przejazd na północ wzdłuż malowniczego jeziora Loch Lomond, będącego wizytówką Szkocji
Następnie przez majestatyczną dolinę Glen Coe. To tu w 1692 r. rozegrała się tragedia, obecnie znana jako Masakra z Glencoe. Członkowie klanu MacDonaldów, zostali okrutnie zamordowani przez goszczących u nich członków klanu Campbellów; był to finał odwiecznej rywalizacji obu klanów i walki o wpływy na zmieniających się dworach królewskich.
Przejazd wzdłuż tajemniczego jeziora Loch Ness, obok ruin średniowiecznego zamku Urquhrat Castle, zbudowanego na siedlisku Piktów
Zakwaterowanie w okolicach Inverness, kolacja, nocleg.
2 dzień
Przejazd na południe przez malowniczy region Pitlochry
Wizyta w Blair Atholl Whisky Distillery, zapoznanie się z tajnikami produkcji wspaniałej single malt whisky
Przejazd do Crief na grę w golfa
Zwiedzanie jednej z najstarszych destylarni whisky Glenturret, w której produkuje się Famous Grouse Whisky
Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Stirling, kolacja, nocleg.
3 dzień
Zwiedzanie Stirling Castle - największego i jednego z najważniejszych zamków Szkocji. Ze względu na swoje strategiczne położenie, zamek odgrywał znaczącą rolą podczas walk o niepodległość. Tu rozgrywały się dramatyczne wydarzenia, będące częścią historii Szkocji - zabójstwa, zdrady, ale też koronacja Marii Stuart. W Stirling znajduje się William Wallace Monument – pomnik wzniesiony ku czci bohatera Szkocji, znanego z filmu Braveheart.
Przejazd do Falkirk – zapoznanie się z konstrukcją windy dla statków – Fakirk Wheel
Przejazd do Edynburga – zwiedzanie Royal Yacht Britannia
Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Edynburga, kolacja, nocleg.
4 dzień
Całodniowe zwiedzanie Edynburga, miasta wzniesionego na stokach wygasłych wulkanów i skalistych zboczach, o którym Robert Louis Stevenson, stwierdził: "Żadne otoczenie nie byłoby bardziej odpowiednie dla głowy królestwa i żadne nie wydaje się stosowniejsze dla szlachetnych celów"
Zwiedzanie Edinburgh Castle, imponującej twierdzy zbudowanej na szczycie górującego nad miastem wygasłego wulkanu. Na zamku znajdują się najcenniejsze pamiątki związane z historią Szkocji – Stone of Destiny oraz insygnia koronacyjne
Następnie spacer średniowieczną główną ulicą starego miasta - Royal Mile aż do Holyroodhouse Palace – pałacu, w którym kiedyś mieszkała Maria Stuart a obecnie rezyduje Królowa Elżbieta II podczas pobytów w Edynburgu
po drodze zwiedzanie katedry St. Giles, głównego kościoła Edynburga z charakterystyczną kopułą w kształcie korony, z kaplicą dedykowaną zakonowi Rycerzy Ostu, mianowanych przez królową
Podziwianie panoramy miasta z Carlton Hill
Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Edynburga/Glasgow, kolacja, nocleg.
5 dzień
Transfer na lotnisko

CENA OBEJMUJE:
- przelot „tanimi liniami”
- 4 noclegi w hotelach 2/3* w pokoju 2-osobowym
- 4 x śniadanie + obiadokolacja w hotelu (bez napojów)
- transfery autokarowe zgodnie z programem
- przewodnik w Edynburgu na 4 godz
- kurs gry w golfa
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.