Szkocja szlakiem whisky wyjazd incentive

Incentive Travel szklakiem whisky

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Szkocja_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1
Przylot do Edynburga w godzinach południowych
Przejazd do Stirling – zwiedzanie Stirling Castle – największego i jednego z najważniejszych szkockich zamków. Tu rozgrywały się dramatyczne wydarzenia, będące częścią historii Szkocji, a nieopodal miała miejsce bitwa pod Stirling, w której brał udział William Wallace znany z filmu Braveheart. W Stirling znajduje się również jego pomnik.
Kolejnym punktem programu jest przejazd do słynnej destylarni whisky Glenturret, gdzie produkowana jest znana na całym świecie whisky Famous Grouse. Zwiedzanie destylarni, degustacja.
Przejazd do hotelu w okolicach Perth, kolacja, nocleg
Dzień 2
Po śniadaniu, na dzień dobry, zwiedzanie Blair Athol Whisky Distillery
Krótkie zwiedzanie zamku Blair Castle
Następnie przejazd na bardzo popularne zawody w tradycyjnym szkockim stylu rywalizacji klanów Highland Games, tutaj na wesoło. Przed zawodami podany będzie lunch.
Znane na świecie zawody Highland Games testowały siłę, zwinność i opanowanie członków klanów oraz obejmowały wiele aktywności wymagających determinacji, zdecydowania i pracy zespołowej.
Grupa podzielona będzie na rywalizujące ze sobą klany, ubrane w odróżniające się stroje.
The Highland Games składają się z:
Haggis Malt Challenge – celowanie haggisem w butelkę whisky
Welly Boot Hurling – rzut kaloszem
Golf Challenge – golf
Clay target shooting – strzelanie do rzutków
Tug-o-war – przeciąganie liny
Zawody zakończone będą wręczeniem medali oraz kieliszkiem whisky.
Przejazd do hotelu w okolicach Edynburga, kolacja, nocleg
Dzień 3
Półdniowe zwiedzanie Edynburga z przewodnikiem:
Wizyta w Edinburgh Castle, imponującej twierdzy górującej nad miastem. Została ona ulokowana na skale wulkanicznej, skąd rozciąga się wspaniały widok we wszystkich kierunkach. Na zamku znajdują się najcenniejsze pamiątki związane z historią Szkocji – insygnia koronacyjne oraz Stone of Destiny – kamień, na którym koronowani byli królowie szkoccy.
Spacer średniowieczną Royal Mile prowadzącą do pałacu Palace of Holyroodhouse, w którym kiedyś mieszkała Maria Stuart, a obecnie rezyduje Królowa Elżbieta II podczas pobytów w Edynburgu.
Transfer na lotnisko

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z międzylądowaniem
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- Transport – zgodnie z programem na 3 dni – 25-miejscowy
- 2 x nocleg w hotelu 3* , w pokoju 2-os
- 2 śniadania
- 2 obiadokolacje
- 1 x lunch przed Highland Games
- udział w Highland Games
- Zwiedzanie Glenturret Whisky Distillery
- Zwiedzanie Blair Athol Whisky Distillery
- Przewodnik polskojęzyczny na półdniowe zwiedzanie Edynburga

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.