Śladami Wikingów

Wyjazd incentive do Danii

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Danii.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Nazwa pierwszy raz pojawiła się na kamieniach runicznych w Jelling. Są to dwa głazy z wyrytym w X wieku tekstem w alfabecie runicznym. Pierwszy kamień postawiony został przez króla duńskiego Gorma Starego, a drugi przez jego syna Haralda Sinozębego. Słysząc brzmienie imion władców od razu widzimy przed sobą złowieszcze sylwetki łodzi wikingów. I to są jak najbardziej słuszne skojarzenia, bo przodkami Duńczyków, rzeczywiście byli wikingowie – agresywny, ale też odważny i waleczny naród, żyjący z grabieży. Do dziś w języku duńskim jest wyrażenie - ga pa viking - iść na rabunek.

Dania to piękny kraj o ciekawej historii, który turystów zachwyca niepowtarzalnym klimatem i krajobrazami. Swą wyjątkowość zawdzięcza położeniu. Spokojna i dostatnia Dania podróżnikom jawi się jako oaza spokoju i dzikiej przyrody: malownicze wioski, piękne, złote pola uprawne, zabytkowe miasteczka, w które wkomponowano nowoczesność, nie burząc tradycji pielęgnowanej od wielu lat.

Dania_wyjazdy_incentive

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Danii. Przylot do Kopenhagi. Spotkanie z przewodnikiem. Objazd miasta autokarem. ZObaczymy symbol Kopenhagi, znaną rzeźbę z brązu Małej Syrenki. Przejedziemy obok Ratusza i Starej Giełdy, zobaczymy port Nynavn. Zatrzymamy się przy pałacu królewskim Amalienborg a także siedzibie duńskiego parlamentu, zamku Christiansborg. Ujrzymy także słynne ogrody Tivoli. Udamy się do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu udamy się z przewodnikiem do duńskiego Muzeum Narodowego. To będzie dobry wstęp, aby zapoznać się z czasami Wikingów.
Z Muzeum udamy się nad kanały Kopenhagi i odbędziemy 50 minuty rejs po kanałach Kopenhagi.
Wycieczka zakończy się na przy zamku Christiansborg, siedzibie duńskiego parlamentu
Po lunchu wrócimy do hotelu lub będziemy mieli wolny czas na zakupy. Kolacja. Nocleg
Dzień 3
Śniadanie.
Wraz z przewodnikiem pojedziemy do miejscowości Roskilde. Na początek odwiedzimy Katedra Roskilde – miejsce pochówku duńskich królów. Następnie odwiedzimy słynne Muzeum Łodzi Wikingów. Usłyszymy o znaczeniu Roskilde w okresie Wikingów i wszystko o ich życiu codziennym. Obiad zjemy w restauracji z pięknym widokiem na fiord Roskilde.

Po obiedzie popłyniemy jedną z łodzi Wikingów po miejscowym fiordzie. Rejs trwa okolo 2 godzin i odbywa się pod opieką doświadczonego instruktora.Będziemy mogli udowodnić czy jesteśmy prawdziwymi Wikingami.
Będziemy mogli też wziąć udział w zawodach dla prawdziwych mężczyzn-wikingów, np. w zawodach drwali, w rzucie siekierami lub układaniu 2 m puzzli oraz w wielu innych zabawnych konkursach.
Po zawodach weźmiemy udział w uczcie Wikingów i będziemy jedli wędzonego łososia lub grillowany udziec jagnięcy albo pierś z bażanta. Intensywny dzień zakończymy przy kieliszku wina. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Transfer na lotnisko

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 3 noclegi w pokoju 2 os.
- 3 śniadania
- 2 kolacje w hotelu z kawą i wodą
- 2 lunche
- uroczysta kolacja
- zwiedzanie Kopenhagi z przewodnikiem
- zwiedzanie Roskilde
- rejs łodzią Wikingów
- wstęp do Chrisiansborgu, katedry w Roskilde, do Muzeum Łodzi Wikingów
- rejs po kanałach Kopenhagi
- zabawy i aktywności 3 dnia

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.