Oslo i fiordy

Wycieczka firmowa do Norwegii

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Norwegii.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Norwegia_wyjazdy_dla_firm_1
1 dzień
spotkanie uczestników na lotnisku w Warszawie, przelot do Oslo, pozostawienie rzeczy w hotelu, zwiedzanie stolicy Norwegii: główna ulica miasta Karl Johans Gate, pomnik Christiana IV, gmach parlamentu Storting, Pałac Królewski Slottet, Wyspa Muzealna ze skan-senem Muzeum Łodzi Wikingów, Muzeum Ra i Kontiki. Powrót do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
śniadanie na promie, przejazd przez terytorium Szwecji, nad pierwszym fiordem w okolicach Svinesund. Przyjazd do Oslo, zwiedzanie stolicy Norwegi: główna ulica miasta Karl Johans Gate, pomnik Christiana IV, gmach parlamentu Storting, Pałac Królewski Slottet, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
śniadanie, park Gustawa Vigelanda – spacer wsród licznych rzeźb. Przejazd doliną Hallingdal do Hemsedal wzdłuż fiordu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień
śniadanie, przejazd wzdłuż Doliny Leardal do miejscowości Flam, rejs po Sognefiord – najdłuższymi najgłębszym fiordzie Norwegii, przejazd do Bergen zwanego „Brama Fiordów”. Zwiedzanie miasta: port, targ rybny, forteca Bergenhus. Zakwaterowanie w hotelu, obiadoko-lacja, nocleg.
5 dzień
śniadanie, przejazd z Bergen wzdłuż przepięknego Hardangerfiord do Bruravik. Przejazd kanionem Mabodal do Foslli. Po drodze postój przy najwyższym wodospadzie w Norwegii – Voringsfoss i przejazd przez płaskowyż Hardanger do Gol. Wieczorem przyjazd do Oslo, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
6 dzień
wczesne śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, odprawa a następnie wylot do Warszawy.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.