Norwegia W krainie fiordów

Wycieczka firmowa do Norwegii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Norwegia_wyjazdy_dla_firm_10

1 dzień (ok. 700 km)
Wyjazd z kraju około godziny 8:00, przejazd do Świnoujścia, zaokrętowanie na prom do Ystad ok. godziny 21:00 w kabinach wew. 4-osobowych. Obiadokolacja, nocleg lub wieczorne atrakcje na promie.
2 dzień (ok. 800 km)
śniadanie na promie, przejazd przez terytorium Szwecji, nad pierwszym fiordem w okolicach Svinesund. Zwiedzanie miejscowości Fredrikstad. Przejazd w okolice Lillehammer na nocleg, zakwaterowanie, obiadokolacja
3 dzień (ok. 400 km)
śniadanie, zwiedzanie skoczni olimpijskiej, przejazd przez miejscowość Dombas w kierunku Geiranger słynna Drabiną Troli i Drogą Orłów. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień (ok. 400 km)
śniadanie, rejs po Gerangerfiordzie, jednym z najpiękniejszych w Norwegii, Podczas rejsu będzie okazja podziwiać piękne krajobrazy, m.in. Wodospad Siedem Sióstr. Przejazd do Bergen, zwiedzanie miasta: port, targ rybny, forteca Bergenhus, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5 dzień (ok. 500 km)
śniadanie, przejazd z Bergen wzdłuż przepieknego Hardangerfiord do Bruravik. Przejazd kanionem Mabodal do Foslli. Po drodze postój przy najwyższym wodospadzie w Norwegii – Voringsfoss i przejazd przez płaskowyż Hardanger do Gol. Wieczorem przyjazd do Oslo, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
6 dzień (ok. 350 km)
śniadanie, zwiedzanie stolicy Norwegi: główna ulica miasta Karl Johans Gate, pomnik Christiana IV, gmach parlamentu Storting, Pałac Królewski Slottet,, przejazd do Szwecji, Göteborg – jeden z najważniejszych portów, ratusz, katedra, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.
7 dzień (ok. 400 km)
śniadanie, przejazd do Helsingborga, przepłynięcie do Helsingor, panorama z zamku Hamleta. Przejazd do Kopenhagi, zwiedzanie stolicy Dani: Pomnik Małej Syrenki, bulwar Nyhavn,pałac Christianborg, pałac królewski Amalienborg, spacer po Stroget. Przejazd mostem do Malmo a następnie do Ystad, zaokrętowanie na prom, w kabinach wew. 4-osobowych. Obiadokolacja, nocleg lub wieczorne atrakcje na promie
8 dzień (ok. 700 km)
śniadanie na promie, wyokrętowanie w Świnoujściu. Przyjazd około godziny 20:00

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.