Namibia wyjazdy dla firm

Namibia wyjazdy firmowe

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Namibia_wyjazdy_incentive
Namibia to Kraj kontrastów i przestrzeni. Od zachodu otulony Atlantykiem, od wschodu pustynią Kalahari. Graniczy z Angolą , Botswaną , RPA , Zambią oraz Zimbabwe. Do 1968 Namibia funkcjonowała pod nazwą Afryka Południowo-Zachodnia.
Gościom przybywającym do Namibii wiele rzeczy wydaje się znajomych, niektóre zaś obce lub egzotyczne. Czy to dzika przyroda parku narodowego Etosha, osobliwe piękno piaszczystych wydm Sossusvlei, czy wreszcie gościnność mieszkańców. Namibia, oprócz kolonialnej historii, to kolorowe morze wydm na najstarszej na świecie pustyni Namib, od której państwo przyjęło nazwę, kaniony i parki narodowe z licznymi gatunkami zwierząt oraz cisza i niezmierzona dal.

map_of_namibia

Główne miasto kraju, stolica Windhoek, znajduje się w centrum kraju. Ogłoszono ją najczystszym miastem Afryki. Jest to prężne, nowoczesne miasto. Nowa architektura przeplata się z dawnymi kolonialnymi budynkami. Windhoek jest miastem, otoczonym przez wzgórza i góry, z charakterystycznymi wpływami niemieckiej, angielskiej i holenderskiej architektury. Centrum miasta ma wiele przytulnych restauracji, kawiarni I ogródków piwnych, ulokowanych w cieniu drzew i otoczonych licznymi tutaj fontannami