Kuba Perła Karaibów wyjazd firmowy

Wycieczka firmowa na Kubę

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Kuba_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1 Warszawa – Hawana (obiadokolacja)
Zbiórka na lotnisku w Warszawie i wylot do Hawany. Przylot do Hawany, zakwaterowanie i kolacja w hotelu.
Dzień 2 Hawana (śniadanie, obiadokolacja)
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie dzielnicy Nowa Hawana, przejazd wzdłuż nadmorskiego bulwaru Malecon, przystanek przy Cmentarzu Kolumba. Przejazd na Plac Rewolucji, miejsca obchodów najważniejszych świąt państwowych. Powrót do hotelu. Wolny czas na zakupy

Dzień 3 Hawana - szlakiem Hemigwaya (śniadanie, obiadokolacja)
Śniadanie w hotelu. Wizyta w „muzeum” rumu połączona z degustacją i możliwością zakupu tego trunku.
Wizyta w hotelu Ambos Mundos, w którym mieszkał Hemingway. Przejazd do FincaVigia -obecnie muzeum Hemingwaya oraz spacer po wiosce rybackiej Cojimar. Powrót do Hawany. Czas wolny i opcjonalnie wizyta w klubach Florida i Bodeguita del Medio, ulubionych knajpkach Hemingwaya.
Dzień 4 Pinar Del Rio – Vinales (śniadanie, obiadokolacja)
Śniadanie w hotelu. Wyjazd do prowincji Pinar del Rio leżącej na zachodzie wyspy. Spacer po mieście i zwiedzanie fabryki cygar w mieście Pinar del Rio. Wyjazd do wpisanej przez UNESCO w Rejestr Światowego Dziedzictwa Kultury Doliny Tytoniowej Vinales i zwiedzanie jaskini, w której w czasie hiszpańskiej kolonizacji ukrywali się zbiegli niewolnicy.
Powrót do hotelu. Wieczorem możliwość organizacji wyjścia do słynnego nocnego klubu Tropicana lub Le Perisien.

Dzień 5 Hawana – Guama – Trynidad (śniadanie, obiadokolacja)
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Parku Narodowego Montemar. Rejs łodzią po Lagunie Skarbów do domów na palach - odtworzonej wioski Indian Taino – Guama. Wizyta na farmie krokodyli. Przejazd do Zatoki Świń i dalej wzdłuż karaibskiego wybrzeża do Trynidadu. Wizyta w historycznym centrum perły południowego wybrzeża, mieście Cienfuegos. Zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 6 Trynidad – Santa Clara – Varadero (śniadanie, obiadokolacja)
Śniadanie w hotelu. Wizyta w Muzeum Romantycznym w Trynidadzie. Przejazd do Doliny Valle de Ingenios i rzut oka na wieżę Torre de Iznaga. Przejazd do Santa Clara - muzeum bohatera rewolucji Che Guevary.
Przejazd do Varadero. Zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 7 - 9 Varadero (all inclusive)
Dzień odpoczynku na najsłynniejszych plażach Atlantyku – Varadero. W czasie pobytu możliwość korzystania ,za dodatkową opłatą, z wycieczek fakultatywnych :
· jeep safari
· wyprawa na rejs połączony z nurkowaniem na rafie koralowej
· rejs katamaranem na tropikalną wyspę i pokaz z udziałem delfinów

Dzień 10 Varadero – Hawana – Polska (śniadanie)
Śniadanie w hotelu i transfer na lotnisko. Wylot do Polski przez jeden z portów lotniczych.

CENA OBEJMUJE:
- przelot na trasie Warszawa - Hawana – Warszawa
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka polskiego pilota na całej trasie wycieczki
- transfery na całej trasie klimatyzowanym autobusem
- zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach 2 os. z łazienką
- posiłki według programu
- bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie
- all inclusive program w hotelu w Varadero

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.