Obsługa podróży służbowych

Organizacja wyjazdów służbowych

W przypadku, kiedy większą część pracy spędza się na podróżach do klientów, kompleksowa obsługa podróży służbowych będzie znakomitym rozwiązaniem. Nie trzeba się wówczas martwić o przygotowanie wszystkiego samemu, ponieważ wynajęta firma zajmuje się bardzo dokładnie i pieczołowicie wszelką organizacją związaną z takiego rodzaju podróżami.

Naprawdę kompleksowa organizacja podróży służbowych gwarantuje między innymi wyszukanie najtańszych możliwych połączeń lotniczych (krajowych i zagranicznych), rezerwacji hoteli, często również elektronicznej odprawy (tzw. e-check-in), jak również i wielu różnorodnych udogodnień, takich jak chociażby programy e-faktury umożliwiające przeglądanie za pośrednictwem aplikacji online ważnej i potrzebnej dokumentacji. Ponadto sprawdzając oferty różnorodnych firm spotkać można wiele innych, również atrakcyjnych usług związanych z podróżami służbowymi.

zapytaj_o_oferte

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U ORGANIZOWAĆ WYJAZDY SŁUŻBOWE

Takie są niepodważalne fakty, dla których klienci wybierają Mega Travel.

Wyjazd.jpg

- mamy najlepszą jakość w najlepszej cenie
- zorganizujemy wyjazd w prawie każde miejsce na świecie
- jesteśmy elastyczni na każdym etapie współpracy
- mamy gwarancję ubezpieczeniową
- korzystało z naszych usług setki firm, które były zadowolone
- możesz porozmawiać z doświadczonym doradcą, który pomoże w wyjeździe

INNI OCENIAJĄ NAS POZYTYWNIE

Wiemy jak spełniać oczekiwania klientów

0002.jpgMega Travel, jako organizator organizacji konferencji w Batumii wykazał się dużym profesjonalizmem oraz wysoką jakością świadczonych usług.
Aneta K. prezes zarządu

0007.jpgMT zorganizował nam wyjazd do Paryża dla naszych inwestorów. Dzięki skrupulatności organizatorów wyjazd zaliczamy do danych i z przyjemnością potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług.
Paweł C. prezes zarządu

0008.jpgBiuro kompleksowo zorganizowało dla Nas wyjazd do Liverpoolu w sposób profesjonalny i rzetelny
Robert S. prezes zarządu

OFERUJEMY

- kompleksową ofertę i szybki kontakt
- dedykowanego doradcę do obsługi wyjazdu
- wiedzę i doświadczenie

WSTĘPNA WYCENA NAWET w 30 MINUT

Podróże służbowe

Może nie jest to tak bardzo popularna jak na przykład wyjazdy integracyjne, jednakże zainteresowanie takiego rodzaju usługami powoli wzrasta. Zewnętrzne firmy coraz częściej decydują się na wykupienie podobnych usług dla swoich pracowników, ponieważ jest to dla nich znaczące ułatwienie. W ten sposób pracownicy również zostają odciążeni od nie raz kłopotliwego poszukiwania odpowiednich połączeń i marnowania na to mnóstwa czasu. Żeby wyjazd służbowy przebiegł efektywnie warto więc postarać się o odpowiednią jego organizację oddając ją w ręce sprawdzonych profesjonalistów. Partnerzy świadczący tego typu usługi poza zapewnieniem transportu do miejsc szkoleniowych oraz hoteli, gwarantują również nieustanny monitoring nad prawidłowym przebiegiem całego przejazdu. W ramach takiego rodzaju usług dostępne są również na przykład ubezpieczenia turystyczne, jak również i organizacja oraz rezerwacja wyjazdów szkoleniowych, integracyjnych oraz wypoczynkowych dla pracowników firmy. Możliwe są także i inne usługi, które mogą zostać ustalone indywidualnie przez poszczególnych klientów.

Tutaj liczy się czas, komfort i bezpieczeństwo, warto więc postawić na doświadczonego partnera, jakim jest Mega Travel – firma z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów służbowych, podróży, sprzedaży biletów oraz rezerwacji hoteli. Obsługa podróży służbowych to nasza domena.

Dokąd jedziesz w podróż służbową?

Dajemy Państwu sprawdzone systemy rezerwacyjne, doświadczenie, zaufanie naszych klientów korporacyjnych oraz klientów indywidualnych.

Zorganizujemy wyjazd służbowy w prawie w każdy rejon świata. Rzym i Madryt, Berlin i Londyn, Hongkong i Sydney, Nowy Jork, San Francisco czy Praga lub Moskwa. USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Chiny, Korea, Indie czy RPA, organizacja takiego wyjazdu nie stanowi żadnego problemu.

Organizacja Podróży Służbowych

Podróże lotnicze

Organizujemy wyjazdy służbowe od A do Z, w oparciu o połączenia wszystkich istniejących i godnych polecenia linii lotniczych. Oferujemy rezerwację za pomocą strony internetowej www.biletynasamolot.com.pl lub doświadczonego konsultanta. Dzięki systemowi rezerwacyjnemu oraz specjalnym wyszukiwarkom taryf gwarantujemy najniższe ceny na przeloty wszystkich przewoźników na całym świecie.

Rezerwacja noclegów dla firm

Możemy zarezerwować nocleg w dowolnie wybranym hotelu w najodleglejszym nawet zakątku świata. We współpracy z jednym z największych dostawców miejsc hotelowych na świecie firmą Expedia stworzyliśmy portal www.superhotele.com.pl

Zindywidualizowana oferta dla firm

Mamy atrakcyjną ofertę zarówno dla małych firm, jak i korporacji, obejmującą zniżki dopasowane do rodzaju, wielkości i częstotliwości zamówienia. Dzięki elastycznemu podejściu gwarantujemy, że każda firma otrzyma od nas optymalną ofertę.

Stała opieka doradcy

Wyznaczymy dla Państwa opiekuna do obsługi podróży służbowych i spraw związanych z przedmiotem zamówienia. Opiekun będzie sprawował pieczę nad wszystkimi kwestiami związanymi z podróżą i służył pomocą w przypadku wszelkich problemów mogących pojawić się w czasie jej trwania.

Podroze_sluzbowe

W ramach obsługi podróży służbowych proponujemy:
• Sprzedaż biletów lotniczych na wszystkie linie lotnicze, łącznie z tzw. „Tanimi liniami”
• Sprzedaż biletów kolejowych.
• Sprzedaż biletów autokarowych
• Sprzedaż biletów promowych
• Dostarczanie dokumentów podróży pod wskazany adres
• Rezerwację miejsc hotelowych w kraju i zagranicą
• Wynajem samochodów.
• Załatwianie formalności paszportowych i wizowych
• Ubezpieczenia osób i bagażu na czas podróży
• Obsługę gości zagranicznych w Polsce – organizowanie programu kulturalnego i wycieczek
• 24-godzinną pomoc profesjonalnego doradcy

Ponadto oferujemy:
• organizacje wyjazdów wypoczynkowych dla pracowników i kadry kierowniczej
• transfery z/na lotnisko w wielu miejscowościach na świecie
• rezerwację biletów na imprezy sportowe
• rezerwację biletów na koncerty i do teatrów
• rezerwację restauracji
• realizacje nietypowych zleceń

Za dokonane rezerwacje nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat!