Jak Działamy

Jak organizujemy profesjonalny wyjazd firmowy?

Już od dawna wiadomo, że na sukces każdej firmy pracują tworzący ją ludzie, dlatego bardzo istotne jest ich odpowiednie motywowanie i nagradzanie. Warto zainwestować w pracowników, wysyłając ich na profesjonalnie zorganizowany wyjazd integracyjny lub motywacyjny.

Z całą pewnością wyjazd firmowy dla Ciebie to coś więcej niż zwykła impreza turystyczna.

Podczas pierwszej rozmowy dyskutujemy o celach tego wyjazdu i omawiamy nasze pierwsze propozycje i kierunki. Ustalamy termin imprezy i budżet. W ciągu kilku dni, czasami już następnego dnia przedstawiamy wstępną ofertę wyjazdu ze szczegółowym planem pobytu.

W przygotowaniach i obsłudze wyjazdu dla pracowników Państwa firmy biorą udział doświadczeni specjaliści - osoby odpowiedzialne za planowanie i perfekcyjny przebieg imprezy. Pamiętaj, iż jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd można było uważać za udany.

Dbamy o szczegóły takie jak prezentacja logo firmy w oryginalnym miejscu, organizacja stanowisk recepcyjnych, wydruk banerów, flag i innych. Aby uczestnicy wyjazdu czuli się pewnie, oprócz profesjonalnej opieki pilotów i wsparcia naszego zespołu czekać na nich będą także wydrukowane programy wyjazdów z mapą i przydatnymi informacjami o miejscu, do którego się wybierają.

Od pierwszej rozmowy do zakończenia imprezy jesteśmy z Tobą. Do obsługi Twojego wyjazdu angażujemy najlepszych i najbardziej doświadczonych pilotów, gwarantując tym samym nie tylko jej bezwzględną znajomość kierunku, lecz także świetną orientację w danym regionie. Zawsze towarzyszy Ci osoba z naszego biura, która doskonale zna każdy wspólnie zaplanowany szczegół.

Dbamy o to by uczestnicy wyjazdu nawet przez moment nie poczuli się zagubieni i zawsze docenieni: specjalne zaproszenia, wysyłki upominków związanych z wyjazdem, wydruk szczegółowego programu i praktycznych informacji, płyty ze zdjęciami po imprezie... To tylko niewielka część naszych działań.

Nasza pasja, wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów integracyjnych i incentive, a także współpraca z zaufanymi kontrahentami w kraju i za granicą gwarantują udany wyjazd dla pracowników Państwa firmy.