Incentivna Lizbona

Incentive travel do Lizbony

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wycieczki_firmowe_Lizbona_8

Dzień 1 Lizbona
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przylot na lotnisko w Lizbonie. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg

Dzień 2 całodniowa wycieczka po Lizbonie i kolacja w restauracji z fado w Lizbonie
śniadanie w hotelu. Następnie przejazd do centrum Lizbony. Pierwszy postój w słynnej dzielnicy Belem, gdzie znajduje się klasztor Hieronimitów, wieża Belem i pomnik Odkrywców. Czas wolny na zwiedzanie.. Degustacja słynnego ciasta lizbońskiego "pastel de belem".
W godzinach popołudniowych zobaczymy najstarsza dzielnice Lizbony Alfama, gdzie znajduje się katedra i zamek św. Jerzego, a także punkt widokowy (st. Luzia), który oferuje wspaniały widok na rzekę Tag. Na koniec zwiedzanie najważniejszych ulic i placów w Lizbonie: Praça do Comercio, Plac Rossio Sserce z Lizbony) Rua Augusta, Restauradores Square. Degustacja lokalnych win. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. Transfer do restauracji na kolacje przy muzyce fado. Ok 22h00/22h30 powrót do hotelu. nocleg.

Dzień 3 Atrakcje do wyboru
½ dniowe Jeep safari Sintra z degustacją wina
Jeep safari w górach Sintra. Zachwycajaca jazda "off-road", przez błoto i wodę, penetruja bujna roślinnośc parku Sintra, oferujaca wspaniałe widoki. Podczas tej pełnej rozrywki podróży będziesz miał okazję odkryc magiczne miasteczko Sintra (znajduje sie na Liscie Swiatowego Dziedzictwa UNESCO Unesco). Następnie zwiedzimy słynny przyladek Cabo da Roca - najdalej wysuniety na zachod punkt Europy. Powrót do Lizbony mijając Cascais i Estoril (slynne kurorty letniskowe pod Lizbona). Degustacja wina

Rej statkiem wzdłuż rzeki Tejo (2 godziny)

Wycieczka łodzią motorową (1 godzina)
Jest to jedno godzinna przejazdzka motorowka Speed Boat. Zabierzemy grupę na wspaniały i niezapomniany rejs po rzece Tag. Każdy będzie miał okazję zobaczyć Lizbonę z innej perspektywy wraz z jej slynnymi 7 wzgórzami. Będziemy plynac wzdłuż północnego brzegu rzeki pomiędzy Praça do Comercio i Wieża Belém.

GO CAR TOUR (1 godz. 30 min.)
Czy widziałeś Lizbonie z perspektywy dwumiejscowego samochodu, który mówi do ciebie, opowiada dowcipy, a nawet wyjaśnia, co widzisz?Prowadzony przez GPS, będziesz miał okazję odkryc niektóre z tajemnic i ciekawostek Lizbony!
Obejmuje nastepujace atrakcje: Alfama, Castelo, Graca, Terreiro do Paco, centrum lub Belem:

Poszukiwanie skarbów
Gra terenowa użytkowników odbiorników GPS, polegająca na poszukiwaniu tzw. skrzynek (ang. geocache) uprzednio ukrytych przez innych uczestników tej samej zabawy.
W oparciu o sport rekreacyjny z geo-caching, łączy przygodę i technologie. Trasy są w obszarze miejskim i tajne caches są ukryte w parkach lub specyficznych “city spots”, Twój zespół doświadczy nowosci w obsłudze urządzeń GPS i emocji w poszukiwani skrzynek “caches”. Caches zawierają instrukcje do wyzwań zespołu.
Zespoły 6-8 osobowe otrzymują mapy, a następnie ucza się korzystać z odbiorników GPS w celu określenia lokalizacji catche. Ukrywane przeważnie w interesujących miejscach skrzynki zawierają dziennik odwiedzin, do którego wpisują się kolejni znalazcy, a także drobne upominki na wymianę. Lokalizacja miejsca ukrycia skrzynki przekazywana jest przez jej założyciela innym uczestnikom gry.

WYCIECZKA FOTOGRAFICZNA (3-4 godziny)
W tej grze, podczas pracy ze swoją drużyną w celu pokonania przeszkód i wyzwań, będziesz miał okazję odwiedzić najciekawsze miejsca Lizbony i jej ukryte skarby. Nie ma to jak w obcym środowisku, aby łączyć ludzi i promowanie ducha zespołu! Mozliwosc pokonanie bariery językowej.
Każda drużyna otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny i kilka profesjonalnych zdjęć z różnych miejsc w mieście. Z pomocą tych zdjęć, mapę oraz interakcja z mieszkańcami, trzeba będzie znaleźć kazde miejsce i je sfotografować. Gra ta to wyścig z czasem, więc najszybszy zespół wygrywa! Najlepsze zdjęcia są wybierane przez naszego profesjonalnego fotografa.

GRA TERENOWA
City Rallie – ogranalny i zabawny sposob zwiedzenia Lizbony. Grupa zostanie podzielona na 8-osobowe zespoły, każdy uczestnik otrzyma szalik z kolorem drużyny. Każda drużyna otrzyma zestaw z roadbook, który zawiera szereg wyzwań i problemów, na które bedzie trzeba odpowiedzieć.
Trasa: Restauradores, elevador da Gloria, Mirador de São Pedro de Alcântara, Bairro Alto, Chiado, Largo do Carmo, Praça do Comercio, Sé, Praça da Figueira e Rossio.
Wszystkie zespoły będą przechodzić przez te miejsca, ale może być w innej kolejności.
Trasa będzie miał kilka przystanków:
Largo de São Pedro de Alcântara - (Game)
Largo do Carmo – (Game)
Rossio – Ginja

UDZIAŁ W “WALCE Z BYKAMI”

Czas trwania około 2,5 godz., około 50 km od Lizbony
Przekąska w cenie.

REJS KATAMARANEM i OBSERWOWANIE DELFINÓW
Czas trwania około 3 godzin. Możliwość kąpieli w morzu

LOT BALONEM
Czas trwania około 3 godziny.

JAZDA PORSCHE CAYMAN PO TORZE ESTORIL
Jazda po torze Estoril , 2 okrążenia. Czas trwania około 45 minut.

NURKOWANIE W SESIMBRA
Czas trwania około 3 godziny.

REJS ŻAGLOWCEM
Czas trwania 2 godziny.

Dzień 4
Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- 3 noclegi w hotelu 4*, w pokoju 2*
- 3 śniadania
- 2 kolacje w hotelu
- 2 lunche
- 1 kolacja z fado
- 1/4 wody i 1/4 wina do kolacji
- transfer z/na lotnisko
- całodniowe zwiedzanie Lizbony
- całodniowe zwiedzanie Estriol, Sintra, Cascais
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- degustacja pastel de Belem
- Degustacja queijidas.
- degustacja wina
OPCJE DODATKOWE
- ½ dniowy rejs katamaranem i obserwowanie delfinów
- całodniowa wycieczka do Setubal z degustacją wina i sera
- całodniowa wycieczka do Obidos, Nazare, Batalha, Fatima
- całodniowa wycieczka do Evora i winnic w Alentejo z degustacją wina i oliwy

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.