Incentive travel do Mongolii

Incentive travel do Mongolii

Organizujemy incentive travel (wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne) do Mongolii. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Mongolia_wyjazdy_incentive
Mongolia to państwo w środkowowschodniej Azji, bez dostępu do morza. Od północy graniczy z Rosją, a od wschodu, zachodu i południa z Chinami. Stolicą i największym miastem jest Ułan Bator, gdzie zamieszkuje ok. 38% populacji całego kraju. Mongolia jest republiką parlamentarną.
Klimat Mongolii, w związku z położeniem w głębi kontynentu, jest surowy, zaliczany do klimatu umiarkowanego o typie kontynentalnym. Lato jest tutaj bardzo gorące (temperatury powyżej +30 °C), natomiast zima bardzo mroźna (poniżej -30 °C). Opady atmosferyczne występują tutaj niezwykle rzadko (około 300 mm rocznie), większość opadów rocznych przypada na dwa miesiące (od połowy czerwca do połowy sierpnia) czego wynikiem jest nie wiosenna, lecz letnia wegetacja. Zima jest z małą pokrywą śnieżną albo prawie bez pokrywy śnieżnej.

Organizowanie imprez firmowych wymaga wieloletniego doświadczenia i sporej kreatywności. Największym wyzwaniem jest zawsze organizacja imprez dla firm, ponieważ każda z nich będzie inna i całkowicie niepowtarzalna. W tym przypadku potrzeby każdej grupy są inne, a zadaniem doświadczonego organizatora jest dostosowanie programu wyjazdu do aktualnych wymagań klienta.Program każdego wyjazdu motywacyjnego tworzony jest w taki sposób, aby w pełni zaspokoić wszystkie oczekiwania klienta. Jest on "szyty na miarę" i nie ma dwóch takich samych programów wyjazdu motywacyjnego.

map_of_mongolia

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.