Incentive Travel dla firm do Japonii

Wycieczki firmowe do Japonii.

Zajmujemy się organizacją wycieczek dla firm do Japonii. Podczas wyjazdów incentive travel do Japonii zobaczysz Tokio, Osakę, Kyoto, Hakone, Fuji i udasz się na tor Formuła 1. Organizujemy podróże służbowe do Japonii.

Japonia_wyjazdy_incentive_12
Japonia jest krajem wyspiarskim, obejmuje 3922 wyspy różnej wielkości o łącznej powierzchni 377,8 tys. km kwadratowych. Większość obszaru kraju leży na czterech wyspach: Honsiu, Hokkaido, Kiusiu, Sikoku. W ukształtowaniu terenu Japonii dominują góry i wyżyny. Charakterystycznym elementem krajobrazu kraju są zespoły wzniesień typu wulkanicznego zwieńczone stożkami. Ogółem jest 265 wulkanów, w tym czynnych ponad 50. Najwyższy szczyt kraju Fudżi wznosi się na 3776 m n.p.m. Japonia należy do najbardziej sejsmicznych regionów na świecie. Klimat Japonii jest monsunowy, na północy umiarkowany, na południu podzwrotnikowy. W sierpniu i we wrześniu, w czasie zmiany kierunku monsunów, pojawiają się wiatry zwane tajfunami. Liczne są tu źródła mineralne, przeważnie gorące, pochodzenia wulkanicznego. Gejzery występują zwłaszcza na wyspie Kiusiu i Hokkaido.

Dzieje Japonii sięgają kilku tysięcy lat p.n.e. Przez pomost Cieśniny Koreańskiej przenikały tu wpływy Chin, co doprowadziło do rozwoju gospodarki i kultury japońskiej. W VI wieku przeniknął tu buddyzm stając się religią państwową na równi z narodową religią Japończyków – shinto. Ludność Japonii jest niemal jednolita kulturowo i językowo. Stolica Tokio jest największym miastem kraju. Do dużych miast należą: Jokohama, Osaka, Nagoja, Sapporo, Kioto, Kobe, Kawasaki.

Japonia_wyjazdy_dla_firm

Wybierając organizatora wyjazdu grupowego, należy zatem zwrócić szczególną uwagę na jego dotychczasowe doświadczenie w obsłudze firm oraz elastyczność przy przygotowywaniu konkretnych programów.

map_of_japan

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcje na wyjazdach firmowych do Japonii
- nauczymy się parzyć herbatę
- zobaczymy Świątynię Meiji
- popływamy łodzią po Jeziorze Ashi
- zwiedzimy Kioto, Osakę, Tokio
- zrobimy zakupy w Ginzie
- obejrzymy górę Fuji
- udamy się na wyścigi Formuły 1 na torze Suzuki lub Fuji
- obejrzymy zawody sumo
- zjemy prawdziwe japońskie sushi
- obejrzymy pokaz ikebany i origami,
- zagramy w kyogen
- pojedziemy shinkansenem