Incentive Travel do Singapuru

Incentive Travel do Singapuru

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Singapur_incentive_travel
Singapur (powierzchnia – 683 km kw., ludność – 3,5 mln) leży na wyspach w Azji Południowo-Wschodniej u brzegów Półwyspu Malajskiego. Stolicą jest Singapur. Ustrój – republika. Języki urzędowe: angielski, chiński, malajski, tamilski.
Na północy z Malezją łączy go szosa na grobli biegnącej przez cieśninę Johor, stanowiącej jedyne stałe połączenie z lądem. Państwo rozciąga się na głównej wyspie Singapur i ok. 60 mniejszych – wiele z nich, np. Sentosa, Ubin, Kusu i Saint John’s, to popularne kurorty. Główna wyspa w kształcie płaskiego, wydłużonego diamentu, ma 42 km długości (ze wschodu na zachód) i niemal 23 km szerokości (z północy na południe).
Singapur leży w strefie oddziaływania dwóch monsunów, dlatego ilość opadów zmienia się znacząco w zależności od pory roku. Monsun północno wschodni nadchodzi na początku listopada i daje się we znaki do połowy marca. W tym czasie temperatura jest nieznacznie niższa w porównaniu z resztą roku. Najsilniejsze opady występują między listopadem a styczniem. Codzienne ulewy trwają czasem wiele godzin. Później przybierają postać nagłych, silnych ale krótkotrwałych deszczów. Siła wiatru rzadko wzrasta. Monsun południowo zachodni wpływa na pogodę pomiędzy czerwcem a wrześniem. Temperatura nieco się wtedy podnosi, a ilość opadów spada do najniższego poziomu w ciągu roku, szczególnie w czerwcu.
Przez okrągły rok temperatura utrzymuje się na mniej więcej na takim samym poziomie – średnia dzienna to 27°C (popołudniami dochodzi przeciętnie do 31°C, a wieczorami spada do 24°C). Względna wilgotność często osiąga nawet 90% w nocy i nad ranem. Popołudniami, które są najsuchszą porą dnia, nie jest niższa niż 60% (przeciętna dzienna to 84%).
Singapur jest największy w Azji Południowo-Wschodniej ośrodkiem finansowym i bankowym.

map-singapore
Wyjazdy integracyjne mają za zadanie na tyle zacieśnić relacje między uczestnikami wyjazdu, aby po powrocie do pracy potrafili sprawnie rozwiązywać powierzone im działania. Właśnie dlatego w fazie przygotowania wyjazdu integracyjnego warto zwrócić uwagę nie tylko na atrakcyjne miejsce, ale przede wszystkim na zajęcia, jaki towarzyszą uczestnikom.

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.