Hollywood i Disneyland - wycieczka firmowa do USA

Los Angeles, Hollywood, San Diego i Disneyland - wyjazd firmowy

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
USA-wyjazdy_dla_firm_Kalifornia_San_Francisco_Golden_Bridge
Dzień 1 Powitanie w USA!
Zbiórka na lotnisku im. F.Chopina w Warszawie na stanowisku odpraw. Spotkanie z pilotem. Odprawa. Wylot do USA. Przylot do Los Angeles. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2 Miasto Aniołów LOS ANGELES i HOLLYWOOD
Panoramiczna wycieczka po mieście Los Angeles. Cieszmy się zwiedzaniem miasta Los Angeles, szczególnie słynnym Hollywood, Znak Hollywoodi Sunset Strip, nadmorskim Santa Monica i Wenecją, domami gwiazd w Beverly Hills i Bell Air, i znanym Rodeo Drive, gdzie gwiazdy robią zakupy.
Universal Studios (opcjonalnie) - Sprawdź jeden z najbardziej znanych studiów filmowych na świecie, Universal Studios. Przejedź się tramwajem i „wejdź” do swoich ulubionych filmów, stań się częścią magii kina w takich kultowych filmach jak „Park Jurajski” Jurassic Park, Mummy - Ride, The Simpsons, „Ognisty podmuch” Back Draft , Terminator 4 D, a nowy King Kong – jest największą atrakcją 4 D, i wiele więcej.
Wieczorna wycieczka po Los Angeles
Cieszmy się wibrującym życiem Centrum Los Angeles, Starego Miasta, Los Angeles Pueblo i ulicy Olvera, kolebce Los Angeles. Nocleg w Los Angeles.
Dzień 3 SAN DIEGO
Całodniowa wycieczka do San Diego. Zobaczymy m.in. lotniskowiec USS Midway oraz Sea World.
Opcja: całodniowa wycieczka do Disneylandu i California Adventure Parks.
Disneyland, pierwszy z parków wytwórni W. Disneya, powstał w 1955 r. w Anaheim niedaleko Los Angeles w Kalifornii. Park rozrywki podzielony jest na 7 tematycznych krain. Kraina Jutra (Tomorrowland) pozwala na przepłynięcie łodzią podwodną, podróż kolejką u stóp Matterhornu, podróż kosmiczną i podróż do wnętrza molekuły. W Krainie Przygód (Adventureland) podczas podróży statkiem zobaczymy tropikalną dżunglę ze sztucznymi hipopotamami i krokodylami. Odporni powinni zobaczyć także mrożący krew w żyłach Zamek Strachów z wyskakującymi zewsząd duchami, wampirami i potworami .W Krainie Baśni (Fantasyland) spotkamy Królewnę Śnieżkę i 7 krasnoludków, myszkę Miki i Alicję w krainie czarów. Na Pograniczu (Frontierland) poznamy miasto z Dzikiego Zachodu z czasów gorączki złota. Inspiracją dla projektu zamku, będącego symbolem Disneylandu, jest zamek Neuschwanstein, zbudowany przez Ludwika II Bawarskiego, zwanego też "Bajkowym Królem".
Dzień 4
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
Dzień 5
przylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:

- Przelot samolotem
- Ubezpieczenie NNW 5000 EUR i KL 20000 EUR TU Allianz
- Opieka pilota
- 3 noclegi, w pokojach 2 os. w hotelach 3* typu Holiday Inn, Comfort Inn, Best Western,
- Wyżywienie: śniadania i kolacje
- Transfery zgodnie z ofertą
- Bilety wstępów: bilety wstępu do Universal Studios, Disneylandu, innych parków

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.