Andorra wyjazdy dla firm

Wyjazdy dla firm do Andorry

Księstwo Andory to małe państwo w południowo-zachodniej Europie, bez dostępu do morza. Leży w Pirenejach granicząc od północy z Francją, a od południa z Hiszpanią.

Andora to kraj leżący w Pirenejach i całkowicie pokryty górami. Ma powierzchnię 462 km².
Andora dzieli się na 7 parafii (kat. parròquia). Najważniejsze miasta tego kraju to:
- Andorra la Vella – 20 tys. mieszk.
- Les Escaldes – 15 tys. mieszk.
- Encamp – 11 tys. mieszk.
- Sant Julià de Lòria – 7 tys. mieszk.
- La Massana – 7 tys. mieszk.
- Canillo – 3 tys. mieszk.
- Ordino – 2 tys. mieszk.
W Andorze panuje klimat podzwrotnikowy śródziemnomorski.
Jeszcze w połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku Andora liczyła zaledwie 22 tysiące mieszkańców, niemal w całości Andorczyków. Gwałtowne przemiany gospodarcze i rozwój turystyki spowodował znaczny napływ imigrantów, którzy w 2002 roku stanowili aż 62% mieszkańców, z czego 26 tys. Hiszpanów, ponad 7 tys. Portugalczyków, 4,3 tys. Francuzów. Rdzenni Andorczycy są mniejszością we własnym kraju. Językiem urzędowym jest kataloński, choć mówi się także po hiszpańsku i francusku. Średnia gęstość zaludnienia wynosi ok. 150 osób na km², ale zasadnicza część ludności skupia się w dolinie rzeki Envaliry, gdzie leży stolica. Większość ludności jest wyznania rzymskokatolickiego. Główne zajęcia mieszkańców to obsługa ruchu turystycznego, handel i praca w szybko rozwijającej się bankowości

map-of-andorra

WYCIECZKI i ATRAKCJE W ANDORZE

Trekking w rakietach śnieżnych 2 h

Trekking organizuje się z przewodnikiem górskim w sektorze Grandvaliry Canillo.
2 godzinna wycieczka w rakietach śnieżnych aby odkryć piękno gór Andory pokrytych śniegiem. Atrakcja tylko w ciągu dnia. Transfer do miejsca, skąd rusza trekking wliczony w cenę

Skutery śnieżne

Wycieczka na skuterach specjalnie przygotowanych na śnieg organizuje się w sektorze Grandvaliry Soldeu w ciągu dnia lub przy świetle księżyca. Skutery śnieżne są na 2 osoby. Grupa transferem dojeżdża do miejsca, skąd wyruszają skutery śnieżne, transfer wliczony w cenę.

Muixing czyli kulig z psim zaprzęgiem organizowany

jest w sektorze Grandvaliry Grau Roig, nie łatwo dostępnym w zimie konwencjonalnymi środkami lokomocji. Grupa dojeżdża transferem do miejsca, skąd rusza kulig w białe trasy Andory, transfer wliczony w cenę. Sanki są na 2 osoby, atrakcja tylko w ciągu dnia.

Nurkowanie w jeziorach górskich pod lodem

Przepiękne wysokogórskie jeziora na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. zapraszają na nurkowanie. W zimie docierasz do jeziora na nartach, w rakietach śnieżnych albo helikopterem.
To świetna zabawa dla wszystkich, nawet jeśli nie masz uprawnień do nurkowania lub nie umiesz pływać, monitor będzie cały czas Cię asystował.
Ekstremalna atrakcja dla tych, którzy lubią coś specjalnego!
Nurkowanie w ciągu dnia, dojście do jeziora na pieszo lub na nartach Transfer do miejsca, skąd wyrusza się na pieszo/na nartach w cenie.
Nurkowanie nocne, dojście do jeziora na pieszo lub na nartach, transfer do miejsca skąd wyrusza się do jeziora wliczony w cenę
Nurkowanie w ciągu dnia w Jeziorach Tristaina, do jeziora dociera się helikopterem. Transfer do miejsca, skąd wyrusza helikopter wliczony w cenę

Wycieczka Ratrakiem Gica

Ratrak Gica jest specjalnie przygotowany na trudne warunki śnieżne, dociera do miejsc prawie niemożliwych do pokonania.
Kiedy wszyscy narciarze opuszczają stoki, zaczyna się wycieczka przy świetle księżyca ratrakiem Gica.
Transfer do regionu Vallnord Arcalis, wliczony w cenę. Wycieczka ratrakiem Gicafer 1,5 godzinna przy świetle księżyca

Karting na lodzie

Atrakcja tylko dla grup, w Pałacu lodowym w Canillo. Wieczorami, kiedy lodowisko zamyka swoje drzwi dla łyżwiarzy można zorganizować karting na lodzie dla grup.
Transfer do Pałacu lodowego oraz jedna seria 10 min + 1 piwo na osobę + tapas jest wliczone w cenę.

Degustacja wina górskiego

Najwyższa winiarnia w Europie znajduje się w Andorze. Do winiarni można dojechać tylko jeepami. Grupa transferem dojeżdża do miejsca, gdzie przesiada się na jeepy, aby móc wjechać do winiarni. Tutaj zwiedza winnice oraz degustuje się winem górskim. Transfer wliczony w cenę.

Wycieczka 4 h po Andorze: tradycje i kultura Księstwa

Półdniowa wycieczka autobusem do najważniejszych miejsc Andory: Stare Miasto i jego tajemnice, były Parlament z XV wieku oraz architektura romańska z XI –XII wieku, wycieczka z polskojęzycznym przewodnikiem. Na koniec wycieczki degustacja likierów andorskich, np. likieru z tytoniu czy też eliksiru miłości.

Kolacja w restauracji Iglo

Hotel i Restauracja Iglo znajdują się na wysokości ponad 2000 m n.p.m. Kolacja zawiera:
- Szampan na powitanie
- Rosół
- Fondue serowe z mięsem, warzywami i gorącym winem
- Fondue czekoladowe na deser
- Ciepłe wino
Dojazd ratrakiem z wyciągu narciarskiego w cenie. Transfer wliczony w cenę

Nocleg w Hotelu Iglo

Hotel Iglo to maksymalnie 28 osób. Hotel posiada bar, restaurację, jacuzzi. Podczas noclegu w Hotelu Iglo nie zabiera się walizek. Goście zostawiają walizkę w pokoju hotelowym, gdzie nocują przez okres wakacji. W przypadku jeśli grupa jest mniejsza niż 6 osób to pokój standardowy(6 osób) jest dzielony z innymi Gośćmi Hotelu Iglo. Aby zarezerwować pokój Romantic Iglo min. 2 osoby, przy pokoju standardowym nie ma minimum osób. Po śniadaniu można zjechać albo wyciągiem albo na nartach.

Centrum wellness Caldea + masaż 30 minutowy (4 h)

Centrum wellness Caldea Thermal SPA należy do jednych z największych (30.345 m2) i najwyżej położonych centrów wellness w Europie. Jest doskonałą opcją dla wszystkich tych, którzy po intensywnym dniu spędzonym na stoku marzą o chwili relaksu i regeneracji.
Park wodny, korzystający z gorących wód termalnych, znajduje się w centrum Andory w miasteczku Escalades - Engordany. Budynek obiektu wyróżnia się na tle górskim swoją nowoczesną konstrukcją, której jeden z elementów - szklana wieża w kształcie piramidy - góruje nad całą okolicą. Promocyjny pobyt 4 godzinny zawiera:
• Usługi relaksacyjno-regeneracyjne, począwszy od kąpieli w basenach, różnorodnych zabiegów przez łaźnie, sauny, jacuzzi i wiele innych sposobów na odprężenie i zregenerowanie sił.
• Wielki kryty basen w formie laguny. Basen ten składa się z dwóch części wewnętrznej i zewnętrznej, a woda osiąga w nich temperaturę powyżej 30°C.
• Baseny "rzymskie", gdzie można zażyć terapeutycznych, na przemian gorących (36°C) i zimnych (14°C) kąpieli.
• Baseny whirpool, zewnętrzne jacuzzi oraz wiele innych atrakcji wodnych.
Masaż 30 minutowy w cenie.
Centrum Caldea znajduje się w miasteczku Escaldes Engordany. Transfer wliczony w cenę

Budowa Iglo

Grupa wspólnymi siłami buduje iglo techniką eskimosów. Atrakcja trwa ok. 1,30 h. Transfer wliczony w cenę.

Paintball

Gra zespołowa z symulowaną bitwą w śniegu kulami z farbą. 100 kul na osobę, minimum 6 osób. Transfer wliczony w cenę.

Nauka jazdy na nartach

2 godziny nauki jazdy na nartach z profesjonalnym instruktorem. Max. 6 osób na 1 instruktora.

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.