Afryka Dzika Wyjazd firmowy do RPA

Wycieczka dla firm do RPA

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wyjazdy_Incentive_RPA

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. WYLOT z POLSKI przez jeden z portów lotniczych w Europie do JOHANNESBURGA
Dzień 2
Przylot do JOHANNESBURGA w godz. porannych – przejazd przez miasto do LION PARK - pierwsze spotkanie z afrykańskim królem zwierząt, objazd otwartymi specjalnie przystosowanymi autami – w parku oprócz zwykłych przedstawicieli tego kociego gatunku zobaczyć można unikalne białe lwy, których narodziny odbiły sie głośnym echem we wszystkich parkach świata. Przerwa na LWI LUNCH i dodatkowa atrakcja parku jest to bliskie spotkanie z maluchami w przedszkolu lwiątek – kociaki wspaniale zapraszają i pozują do zdjęć.
Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, wieczorem wyjazd na KOLACJE DO JEDNEJ Z NASLYNNIEJSZYCH RESTAURACJI JOHANNESBURGA, a w niej na środku sali na ogromnym palenisku na 52 dzidach Maasaiskich piecze sie afrykańska dziczyzna. Miedzy innymi do wyboru mięso antylop ( gnu, kudu, impali, etc) mięso strusia, krokodyla, w zależności od sezonu mięso żyrafy , zebry, a dla tych którzy boja się nowości cala gama mięs ze zwierząt hodowlanych – wieprzowina, baranina, wołowina etc. DEWIZA restauracji jest „JESZ TYLE ILE CHCESZ I JAK DŁUGO MOZESZ”, powrót do hotelu – nocleg.
Zakwaterowanie: Randburg 4* . Dystans do przejechania: 150 km
Dzień 3
Śniadanie, wyjazd do GOLD REEF CITY - Najsłynniejszym miejscem miasteczka jest nieczynna juz kopalnia złota, której złoża były niegdyś najbogatsze na świecie. W programie naszego złotego zwiedzania : zjazd do KOPALNI, POKAZ WYTOPU ZLOTA, WYTLACZANIE SLYNNYCH KRUGERRANDOW (możliwość zakupu monet). LUNCH na terenie ośrodka.

Po zakończonej wizycie w MIESCIE ZLOTA przejazd przez centrum Johannesburga - dzisiejszy obraz miasta to cos w co ciężko uwierzyć a warto zobaczyć m.in. wizyta w najwyższym widokowym punkcie miasta - CARLTON CENTER.
Następna atrakcja to PRETORIA – stolicy kraju położona 50 km od Johannesburga. Zupełnie odmienna od nowoczesnego Johannesburga zasobna w pomniki, oraz budynki pamiętające czasy świetności Republiki Burskiej – przypomina europejskie miasto z ta różnicą ze wszystko tonie w tropikalnej roślinności. W mieście przystanek przy niezwykle okazałym BUDYNEKU PARLAMENTU oraz CHURCH SQUARE plac od którego rozpoczęła swoje istnienie Pretoria, powrót do Johannesburga , KOLACJA NIESPODZIANKA ( pieczenie polędwicy wolowej na kamieniu ). w luksusowym centrum, transfer do HOTELU, nocleg.
Zakwaterowanie: Randburg 4* . Dystans do przejechania: 250 km
Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie i wczesny wyjazd w stronę PARKU KRUGERA przez prowincje GAUTENG i MPUMALANGA –szybki LUNCH po drodze, na trasie malownicze widoki tzw. SCENIC ROUTE , przełęcze, góry, doliny, a wśród nich unikalne cuda natury, które rozsławiły ten rejon na cały świat POTHOLES - formacje skalne wyrzeźbione przez miliony lat płynącą rzekę oraz BLYDE RIVER CANYON .- trzeci pod względem wielkości kanion świata, jego widok zapiera dech najbardziej odpornym malkontentom. Pod wieczór zakwaterowanie w hotelu, KOLACJA w hotelu, relaks, nocleg.

Zakwaterowanie: Haizyview / Graskop / Hoedsprut 4* .Dystans do przejechania: 600 km
Dzień 5
Wczesna pobudka ( godz. 5.00 ), śniadanie w pudelkach ( picnik breakfast ) wyjazd autokarem do jednej z BRAM KUGER NATIONAL PARK, przesiadka na otwarte 4 x4 Auta i rozpoczynamy SAFARI. Przystanek na śniadanie w BUSHU w punkcie widokowym. KRUGER PARK jest najstarszym i największym parkiem narodowym Afryki. Obecna powierzchnia parku to 19 tys. km czyli park zająłby polowe Szwajcarii . Teren parku w swoje absolutne posiadanie przejęły fauna i flora – busz i rozlegle sawanny, okraszane cieniem rozłożystych akacji. To dom min “big five” czyli najniebezpieczniejszych zwierząt Afryki – słoni, lwów, nosorożców, lampartów i bawołów., kontynuacja SAFARI, BUSH LUNCH w formie GRILA ( BRAAI ), kontynuacja SAFARI dojazd do jednego z CAMPOW, zakwaterowanie, odpoczynek. Nastepna atrakcja to wyjazd na POPOŁUDNIOWO-WIECZORNE SAFARII OTWARTYMI SAMOCHODAMI, w poszukiwaniu zwierząt przy pomocy latarek reflektorów, będziemy zmierzać do dobrze znanych nam miejsc (pastwiska, wodopoje, legowiska,) które w większości naszych wypraw sprawiały nam zawsze mile niespodzianki, powrót do Lodge, odpoczynek KOLACJA, nocleg
Zakwaterowanie: Kruger National Park 3* ( w Parku sa 3* Campy lub Bardzo Kosztowne 5 * ). Dystans do przejechania: 150 km
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie, kontynuacja drogi przez KURGER NATIONAL PARK , wyjazd jedna z jego południowych bram, następnie wjazd do NAJMNIEJSZEGO KROLESTWA SWIATA - KROLESTWA SWAZILAND krainę gór i rzeźbiarzy. Królestwo ma zaledwie 180 km długości a jego średnia szerokość to 130 km !!! Królestwo ma kształt owalny, a jego wysokość n.p.m. zmniejsza sie od zachodu na wschód .W drodze przystanek na LUNCH następnie kontynuacja drogi przez SWAZILAND, przekroczenie granicy z RPA i znajdziemy sie w kolejnej prowincji KWAZULU-NATAL znanej jako KROLESTWO ZULUSOW.. Przejazd do ST LUCI. Zakwaterowanie na terenie miasta , po południu 2.5 godzinny REJS po słynnej LAGUNIE pełnej Hipopotamów. Wieczorem wyjście na następną KOLACJE NIESPODZIANKA (obfite owoce morza). Nocleg.
Zakwaterowanie: Hluhluwe / St Lucia 4*. Dystans do przejechania: 600 km
Dzień 7
Śniadanie, wykwaterowanie i jeśli nie odbył się dnia poprzedniego- REJS po słynnej lagunie miasteczka, które znajduje sie na liście UNESCO. Jego unikalność stanowią Parki Narodowe, które również obejmują wody laguny leniwie przecinające miasto zamieszkiwane przez niecodzienne sąsiedztwo - krokodyle i rodziny hipopotamów, Po zakończonym rejsie wyjazd do jednej z najsłynniejszych WIOSEK ZULUSKICH - SHAKALAND- w wiosce w której kręcono film Zulus Shaka - w dalszym ciągu słychać oddech tamtego czasu, czasu bitew i głośnej mowy bębnów Zwiedzanie wioski min NAJBOGATSZY POKAZ TANCOW PLEMION AFRYKI POLUDNIOWEJ – EGZOTYCZNY LUNCH W WIOSCE. Przejazd do DURBANU, zakwaterowanie, czas wolny, następnie KOLACJA w NAJWYZSZYM PUNKCIE WIDOKOWYM DURBANU (widok na cztery strony miasta). Powrót do hotelu, nocleg.
Zakwaterowanie: Durban 4*. Dystans do przejechania: 350 km
Dzień 8
Śniadanie, wyjście do -AKWARIUM -DELFINARIUM – nowo otwarty budynek akwarium zajmuje zaszczytne 5 MIEJSCE NA SWIECIE pod względem wielkości i zasobności . Jego ogromne wypełnione krystaliczna woda akwaria ukazują podwodny świat Oceanu – wielkie rekiny ludojady , majestatyczne płaszczki, ogromne żółwie morskie.. Cały ten barwny podwodny świat wraz z zatopionym wrakiem statku przyciąga i olśniewa każdego gościa ...LUNCH, CZAS WOLNY, na durbańskim deptaku, na deptaku GOLDEN MILE – tutaj znajduje sie olbrzymi afrykański targ, gdzie można kupić rożnego rodzaju egzotyczne wyroby – maski, zuluskie koszyki, rzeźby etc, parę metrów za deptakiem swoje fale o plażę rozbija Ocean Indyjski . Wieczorem KOLACJA, nocleg.
Zakwaterowanie: Durban 4*. Dystans do przejechania: 0 km
Dzień 9
Śniadanie wykwaterowanie, transfer na LOTNISKO wylot do CAPE TOWN, przejazd przez miasto - CITY TOUR ( lunch w samolocie lub w Cape Town w zależności od godz. przeloty ) w nim min wyjazd kolejka linowa (uwarunkowany pogoda) na TABLE MOUNTAIN- Góra Stołowa jest zaliczona do 7 Cudów Przyrodniczych Świata, z jej wierzchołka rozciąga sie niezapomniany widok na uznawane za jedno z najpiękniejszych miast świata Cape Town, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek, wyjście do WATER FRONT czas wolny, KOLACJA na tym słynnym nadbrzeżu, powrót do hotelu, nocleg.
Zakwaterowanie : Cape Town 4 *. Dystans do przejechania: 100km
Dzień 10
Śniadanie. Przejazd malowniczym wybrzeżem OCEANU ATLANTYCKIEGO, przystanek w zatoce HOUT BAY, REJS statkiem do SEAL ISLAND (Wyspy Fok - w zależności od warunków pogodowych ) Po zakończonym rejsie przejazd CHAPMAN’s PEAK – najpiękniejszą drogą widokową widacą wzdłuż wybrzeża do CAPE POINT- miejsca łączenia się dwóch Oceanów ; Atlantyckiego z Indyjskim. Przejazd na znany wszystkim z książek najsłynniejszy przylądek - CAPE OF GOOD HOPE, LUNCH. Następnie PRZYLĄDEK DOBREJ NADZIEI. Przejazd do FALSE BAY i wizyta w REZERWACIE PINGWINÓW - ta unikalna plaża pokryta jest jakby piegami, liczonymi w setkach tych uroczych czarno białych ptaków. Powrót do Cape Town, pożegnalna KOLACJA w eleganckiej restauracji ( Gala Dinner ), nocleg.
Zakwaterowanie : Cape Town 4 * .Dystans do przejechania: 250 km
Dzień 11
Śniadanie, wykwaterowanie, wizyta w najstarszej WINNICY Kapsztadu, DEGUSTACJA słynnych na cały świat południowoafrykańskich WIN. LUNCH, przejazd na lotnisko odlot do Johannesburga.
Dystans do przejechania: 100 km
Dzień 12
PRZYLOT DO POLSKI

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW 5000 EUR i KL 30000 EUR TU Allianz
- opiekę pilota
- Zakwaterowanie w/g programu
- Lot na trasie Durban – Cape Town
- Wszystkie śniadania
- 9 noclegów
- 9 x Lunchy w tym 1 egzotyczny lunch wliczając 1piwo lub soft drink
- 9 x Obiadokolacji w tym Gala Dinner 1 piwo lub soft drink + ½ Butelki wina
- opłaty za wstępy
- Wstępy na turystyczne atrakcje oznaczone w programie tłustym drukiem
- Transport w/g programu (klimatyzowane mini busy i autokary oraz samochody terenowe)
- opiekę lokalnego przewodnika

INFORMACJE OGÓLNE:
- Realizacja i kolejność atrakcji turystycznych w Kapsztadzie uzależniona jest od warunków pogodowych
- Zakwaterowanie we wszystkich hotelach RPA/Namibi/Zambii odbywa się po godzinie 14.00 , wykwaterowanie 10.00 – 11.
- Nie wymagane żadne szczepienia
- Rekomendowane tabletki na malarie
- Wiza do RPA nie wymagana dla obywateli polskich posługujących się polskim paszportem
Przy przylocie do RPA wymagane dwie lezące koło siebie po otworzeniu – puste kartki w paszporcie
- Max 20 kg bagażu na loty międzynarodowe i wewnętrzne
- Max 12 kg bagażu w miękkich torbach na loty awionetkami
- Cena imprezy uzależniona jest od sytuacji na rynku walutowym ( kurs dolara do randa/euro)